Nasza szkoła

Budynek szkoły położony jest przy ul. Rejtana 3. Zaletą tego miejsca jest m.in. dogodna lokalizacja (centrum) i szybki dojazd z większości dzielnic Bielska -Białej oraz obszerny parking. W bezpośrednim sąsiedztwie szkoły znajdują się przystanki autobusowe.

Budynek jest monitorowany i bezpieczny. Pracownicy sekretariatu mają bezpośredni kontakt z każdą osobą wchodzącą do budynku.

Jesteśmy  jedną z najnowocześniejszych placówek edukacyjnych w Bielsku-Białej.

Szkoła mieści się w budynku o powierzchni 1100 m2. Nowocześnie urządzone i bezpieczne pomieszczenia tj: klasy multimedialne, sala do zajęć ruchowych, świetlica, jadalnia. Wnętrza naszych sal mają niepowtarzalny klimat, który zawdzięczają barwnej aranżacji oraz nowoczesnemu wyposażeniu. Szkoła zajmuje jedną kondygnacje budynku, gdzie znajdują się sale lekcyjne o powierzchni ok. 44 mkw każda. Sala ruchowa wyposażona w sprzęt gimnastyczny oraz zestawy do gier sportowych: koszykówka, siatkówka, piłka nożna.

Obiekt posiada również zielony teren rekreacyjny, przylegający do budynku. Szkoła korzysta również z pięknego ogrodu naszego przedszkola anglojęzycznego "Mały Europejczyk" wyposażonego w plac zabaw przy ulicy św. Anny 22 (5minut spacerem od szkoły). Obszar ogrodu to 1000 mkw.

Szkoła korzysta również z nowoczesnego kompleksu sportowego "Orlik".

<<GALERIA>>