Best New Preparation Centre Award 2017!!!

Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa Europejczyk w Bielsku-Białej otrzymała nagrodę Best Preparation Centre przyznawaną przez Cambridge Assessment English.

Jesteśmy ogromnie dumni, iż Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa „Europejczyk” została uznana najlepszym centrum języka angielskiego w Polsce. Międzynarodowa organizacja Cambridge Assessment wskazała, iż spełniamy  najwyższe standardy nauczania.

Doceniając:

• nasze innowacyjne podejście do nauczania i uczenia się,
  • efektywność nauczania,
  • opracowane programy nauczania oraz metodykę.

Cambridge Assessment English?

Jako wydział Uniwersytetu Cambridge posiada uznanie na całym świecie. Ogromne doświadczenie ( ponad 160 lat) w analizie krajowych, jak i międzynarodowych  systemów edukacji oraz nauce angielskiego. W ramach Cambridge Assessment został stworzony zespół złożony z 80 naukowców, co sprawia, iż możliwości badawcze tej organizacji są największe  w Europie. Badacze C.A. są pionierami najnowszych technik i oceny bieżących ocen. Cambridge Assessment ma dostęp do najlepszych na świecie zasobów, umiejętności i badań.

Certyfikaty Cambridge, uznawane przez ponad 20 tysięcy uniwersytetów, pracodawaców i innych instytucji, otwierają drzwi do najlepszych uczelni i szkół oraz pomagają w otrzymaniu wymarzonej pracy.

Aby odebrać ten prestiżowy tytuł  nasza nauczycielka języka angielskiego, p. Marta Harat, została zaproszona do samego serca Cambridge, tj. Downing College, gdzie uczestniczyła w warsztatach i szkoleniach z nauczycielami z całej Europy.